Hakkımızda

ACTV Biyoteknoloji, yenilikçi ve teknolojik alt yapısı ile kozmetik sorunlarına doğal ve etkili çözümler üretmektedir. Firmamız bitki biyoteknolojisi alanında sahip olduğu uzmanlık sayesinde bitkilerin mucizevi etkilerini kullanarak yenilikçi aktif bileşenler geliştirmektedir.

 

ACTV, ‘Bitki kök hücre’ teknolojisini kullanarak kozmetik sektörüne yönelik aktif bileşen geliştiren Türkiye’deki ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. ACTV Biyoteknoloji, kendine özgü yöntemler kullanarak ülkemizin değerli bitkilerinin en verimli aktif bileşenlere dönüştürüldüğü biyoteknolojik üretim tesisine sahiptir.

 

Ar-Ge ekibimiz bitkilerden kozmetik aktif bileşenler geliştirmenin yanısıra farmasötik aktif bileşenlerin de biyoteknolojik olarak üretimine yönelik Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

 

Firmamız, önemli aktivitelere sahip değerli bitkilerden faydalanırken bitki ve su kullanımını minimum düzeye indiren, ekosisteme zarar vermeyen ve sürdürülebilir bitki biyoteknolojisi yöntemlerini kullanmaktadır.

 

Birbirinden farklı alanlarda yetkinliklere sahip dinamik Ar-Ge ekibimiz bilimsel gelişmeleri takip etmekte olup biyolojik sorunlara farklı bilimsel çözümler geliştirmektedir.

Bitki Biyoteknolojisi

Hücre Kültürü

Gen Anlatımı

Kimyasal Aktivite

Mikrobiyoloji